Second handy mają w ofercie tanie oraz różne części garderoby. Całe szczęście w dobrze prowadzonych lumpeksach lądują tylko dobrej jakości ciuchy, które nawet nie wyglądają jak używane, a cena zakupu jest bardzo atrakcyjna.
Wpis o ubieraniu się w ciucholandzie.

Modne ubranie w ciucholandzie

używane bluzy damskie używane bluzy damskieModa idzie zawsze swoim torem, jednak nie zmienia się tak dynamicznie, aby ciuchy używane w lumpeksach były niemodne.
Dlatego też sporo z ciucholandów ma w swojej ofercie ciuchy bardzo dobrej jakości i znanych firm odzieżowych, ale oczywiście używane. Krótko mówiąc można ubrać się modnie i bez opróżniania całego portfela czy konta bankowego.

Wydając określoną sumę w lumpeksie i zwykłym odzieżowym, z pewnością co do ilości ciuchów lepiej wypadnie lumpeks, a jeżeli umiemy dobrze szukać to i jakościowo lumpeks dorówna nowej odzieży prosto z fabryki.

Dostawy, regularnie i z sensem

Większość lumpeksów i ciucholandów jest dość dobrze zaopatrzona w różną odzież. Ciuchy damskie, męskie i dziecięce w różnych rozmiarach i fasonach, często zdarzają się ciuchy firmowe i markowe np.

nike, czy adidas.

Od lat lumpeksy stosują pewien trick, mianowicie dostawy w określony dzień tygodnia.

W ten sposób ludzie chcący wybrak coś dla siebie i mieć jeszcze duży wybór wybierają się w właśnie ten dzień. Nie raz byłem świadkiem kolejki przez otwarciem jednego z takich miejsc właśnie w dzień dostawy, kolejka ludzi była dość pokaźna.

O dziwo nie tylko starsze kobiety stały w tejże kolejce, również młode osoby oraz mężczyźni, widocznie również w poszukiwaniu odzieży dla siebie.

Wycieczka na zakupy ciuchowe

Buszowanie po półkach i regałach z ciuchami to coś co kobiety lubią najbardziej.

To samo tyczy się nie tylko półek w drogich sklepach, ale również i w lumpeksach, gdzie czasami trzeba się nieźle naszukać, aby znaleźć perełkę. Najczęściej te najlepsze sztuki schowane są z tyłu lub przysypane innymi ciuchami, niektórzy również celowo chowają i chomikują fajne ciuchy.

Później przychodzą i kupują je po kolei, kiedy będą mieli wystarczającą sumę w portfelu.
Na szczęście właściciele tych przybytków zwracają na to uwagę i zakopane skarby przenoszą z powrotem na ich właściwe miejsce..
Dodane: 01-10-2016 06:11

Tagi: styl moda odzież używane bluzy damska lumpeks ciucholand

Widok do druku:

używane bluzy damskie