Jest ona szczególnie chętnie wykorzystywana przez osoby, które są dopiero na początku swojej biznesowej kariery.
Okazuje się, że wynajęcie od początku prowadzenia własnej działalności gospodarczej lokalu użytkowego jest dość nieopłacalne.
W coraz większej ilości przypadków można w ogóle zrezygnować z takiej opcji nawet przez dłuższy czas.Dzięki korzystaniu z tego typu usług możemy nie tylko sporo zaoszczędzić, ale także uniknąć żmudnego przerzucania korespondencji i jej porządkowania.
Chociaż w wielu przypadkach jest to zwykle przejściowe rozwiązanie, dopóki biznes się nie rozwinie, to jednak nie brakuje także przedsiębiorców, którzy przez długie lata korzystają z usług takiego biura.Wydajność pracy jest najczęściej obliczana jako realny PKB podzielony przez liczbę pracowników lub liczbę przepracowanych godzin pracy.Produktywność pracy rośnie, jeżeli realny PKB zwiększa się szybciej, niż liczba pracowników (przepracowanych godzin). Zmiany wydajności pracy w dużym stopniu zależą od wahań cyklu koniunkturalnego.
Kierunek zmian produktywności pracy jest z reguły zgodny z kierunkiem cyklu tj.
W przypadku osłabienia gospodarczego spadek produkcji jest bowiem szybszy od spadku zatrudnienia.
Z kolei wzrost wydajności pracy bywa szczególnie szybki w pierwszym roku wychodzenia z recesji, gdy przedsiębiorstwa z reguły wciąż zachowując ostrożność, jeżeli chodzi o zwiększanie zatrudnienia. Różnice we wzroście wydajności pracy mogą również wynikać ze stopnia rozwoju rozwoju gospodarczego kraju, a także struktury jego gospodarki i związanych z tym różnic sektorowych (m.in.
wzrost produktywności pracy jest z reguły wyższy w przemyśle, niż w usługach; duże przedsiębiorstwa, zwłaszcza produkcyjne, cechują się wyższą wydajnością pracy, niż małe.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wydajno%C5%9B%C4%87_pracy.