oprogramowanie na zamówienie Śląsk

Czym jest program komputerowy

oprogramowanie na zamówienie Śląsk Żyjemy w świecie, gdzie komputery wykonują obliczenia tysiące razy szybciej niż człowiek i nie popełniają błędów.

Aby komputer cokolwiek policzył potrzebuje zestawu instrukcji, czyli informacji jak ma przetworzyć wprowadzone dane.

Nazywamy to programem komputerowym. Tworzeniem takich programów zajmują się programiści. Programować można w różnych językach tak jak mamy różne języki analogowe, tak mamy różne jeżyki cyfrowe.
I tak od języka i platformy programista tworzy program, który spełnia pewne wymagania i wykonuje wcześniej zaplanowane zadania.

PHP jako język dla WEB

PHP1 ? interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych4 w czasie rzeczywistym. PHP jest najczęściej stosowany do tworzenia skryptów po stronie serwera WWW, ale może być on również używany do przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń, a nawet do pisania programów pracujących w trybie graficznym (np.
za pomocą biblioteki GTK+, używając rozszerzenia PHP-GTK). Implementacja PHP wraz z serwerem WWW Apache oraz serwerem baz danych MySQL określana jest jako platforma AMP (w środowisku Linux ? LAMP, w Windows ? WAMP).Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/PHP

Czym są strony mobile? Wikipedia odpowiada

Strona mobilna ? strona internetowa, która przystosowana jest do wyświetlania na różnorodnych urządzeniach mobilnych mogących komunikować się z globalną siecią za pomocą własnych protokołów bezprzewodowych.
Urządzeniami tymi mogą być telefony komórkowe, smartfony czy palmtopy.

Strony mobilne są zazwyczaj uzupełnieniem "zwykłych" stron internetowych.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Strona_mobilna.